TÁJÉKOZTATÓ - A FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN ELHELYEZETT ÉRTÉKMEGŐRZŐ SZERKRÉNYEK BÉRLÉSÉRŐL

• 2024.07.23.
  • Nyitólap hírei

Kedves Szülők!

A Veresegyházi Városgazda Kft. tájékoztatja a Fabriczius József Általános Iskola Fő úti épületében található értékmegőrző szekrényeket bérelni kívánó szülőket, hogy lehetőséget biztosítunk új szekrények bérlésére/igénylésére (a ki nem bérelt, felszabaduló szekrények erejéig).

Az új szekrények kiadására és az erre irányuló szerződéskötésre a Veresegyházi Városgazda Kft. városüzemeltetési irodájában van lehetőség az alábbi időpontokban kizárólag személyesen (érkezési sorrendben):

1. 08. 05. – 2024. 08. 30. közötti időszakban minden hétfőn, szerdán és pénteken

Hétfői ügyfélfogadás:   09:00-12:00

Szerdai ügyfélfogadás:  09:00-12:00, 13:00-15:00

Pénteki ügyfélfogadás: 08:00 – 12:00 óra között.

Bérleti díj a teljes 2024/2025-ös tanévre bruttó 10.000- Ft.

Készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség.

A szerződések megkötését szülők, illetve a szülők meghatalmazottjai igényelhetik, a szekrény sorszámának kiválasztásával a fent megadott időpontokban és helyszínen.

A szekrények kódolása ezekben az esetekben is az iskolában a helyszínen történik a tankönyvosztás idejében. Ennek során munkatársaink bemutatják a szekrény rendeltetésszerű használatát és beállítják az Önök által kiválasztott egyedi, négy számjegyből álló kódot.

Köszönettel:

Veresegyházi Városgazda Kft.

2112 Veresegyház Sport u. 4.

Tel.: +36 28 585 196
iskolaszekreny@veresegyhaz.hu