Tájékoztatás - 2024. évi európai keresztény ifjúsági tábor

• 2024.07.09.
  • Nyitólap hírei

Tájlkoztatás

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Royal Rangers Keresztény Vándorok Ifjúsági Egyesület, a Royal Rangers Europe és az Élő Remény Baptista Gyülekezet szervezésében a 2024 évi európai keresztény ifjúsági tábor VERESEGYHÁZON kerül megrendezésre. Az esemény zárt körű.

A rendezvény helyszíne művelés alól ideiglenesen kivonásra került, amely a mellékelt térképen látható. Az elő- és utómunkák miatti területhasználat 2024. június 1-től augusztus 31-ig tart, a rendezvény ideje 2024. július 28. – 2024. augusztus 3.

Az európai keresztény ifjúsági tábor megközelítőleg 7000 fő részvételével kerül lebonyolításra, akik a külterületen lévő tábor helyszínét csak engedéllyel hagyhatják el, így kisebb csapatokban találkozhatunk majd velük a városban.