Iskolakezdési támogatás

• 2024.08.22.

Kedves Veresegyházi Szülők!

Az idei évtől bevezetjük az 1. osztályba lépő gyermekek részére történő egyszeri, legfeljebb 20.000.- Ft értékű utalvány és tárgyi emlék nyújtását, mely minden 2024.01.01. napját megelőzően létesített veresegyházi lakóhellyel (állandó lakcím) rendelkező gyermeknek igényelhető, aki a tárgyévben kezdi meg első osztályát.

Örömmel jelentem, hogy erre az ellátásra az év elején 8 millió forintot különítettünk el a költségvetésben, így az első osztályba lépő gyermekeket egyénenként utalvánnyal és tárgyi emlékkel tudjuk támogatni!

Az iskolakezdési támogatási kérelem megtalálható a www.veresegyhaz.hu oldalon vagy a Városháza recepcióján, melyet személyesen, papíralapon lehet benyújtani a Veresegyházi Polgármesteri Hivatalban legkésőbb 2024. szeptember 16. 18 óráig ügyfélfogadási időben (hétfő: 8-12 és 13-18, szerda: 8-12 és 13-16, péntek: 8-12 óra) Holósi Ildikó (I. em. 122. iroda) és Rados Emma (I. em. 126. iroda) ügyintézőknél.

A határidő után beérkezett kérelmeket nem tudjuk elfogadni.

Adatkezelési tájékoztató

Sok sikert, örömöt, jó egészséget kívánok gyermekének és családjának!

Cserháti Ferenc
polgármester