Elindult az osztálykirándulás támogatás

• 2024.08.21.

Kedves Veresegyházi Szülők!

Az idei évtől bevezetjük az ,,osztálykirándulás támogatást”. Az általános és középfokú oktatási intézmények nappali tagozatán tanuló gyermekek részére maximum 10.000.-Ft/tanév összegű támogatás adható az osztálykiránduláson való részvétel esetén, melyre azok a veresegyházi lakcímmel rendelkező gyermekek jogosultak, akik rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülnek vagy a családjukban az egy főre jutó havi nettó jövedelem megfelel a helyi önkormányzat rendeletében foglaltaknak.

Rendelet megtekintése

Az osztálykirándulás költségeihez való hozzájárulással kapcsolatos kérelem megtalálható a Szociális, gyermekvédelmi és egészségügyi ügyek / Rendkívüli települési támogatás – osztálykirándulás és/vagy nyári táborozás költségére  oldalon vagy a Városháza recepcióján. A kérelmet mellékleteivel és a szükséges nyilatkozataival együtt 2024. szeptember 1-től 2024. szeptember 16. 18 óráig lehet benyújtani a Veresegyházi Polgármesteri Hivatalhoz.

Kérelem PDF Kérelem DOCX Adatkezelési tájékoztató

A hatósággal való kapcsolattartás formái:

• ügyfélfogadási időben hétfő: 8-12 és 13-18, szerda: 8-12 és 13-16, péntek: 8-12 óra között személyesen a Fő út 35. sz. alatti épület I. emeletén az Igazgatási Osztály 126.,122., sz. irodáiban,
  • telefonon a 28/588-600 vagy 588-611, 588-608 számon,
  • postai úton a 2112 Veresegyház, Fő út 35. sz. alatti címen,

A határidő után beérkezett kérelmeket nem tudjuk elfogadni.

Sok sikert, örömöt, jó egészséget kívánok gyermekének és családjának!

Cserháti Ferenc polgármester